Üretim Felsefemiz

TİTİZLİĞİMİZ

Projelerin ihtiyaca uygun belirlenmiş, onayları alınmış olan teknik detayları netleştirilen kapıları TSE ve uluslararası sertifikalı, iç katmanlarda sertifikasına uygun izolasyon malzemeleri ile oluşturulmuş yangın kapıları ve şaft kapakları, yüksek güvenlikli ve estetikten ödün vermeyen çelik kapıları, mimari onanımlara uygun paslanmaz ve cam korkuluk üretimleri dünya standartlarına uygundur.


Kapılarımız Avrupa firması TÜRKAK onaylı Efectis Era Avrasya Laboratuvarlarında test edilmiştir. Efectis Era tarafından test edilen kapılarımız 120-90-60 dk yangına dayanıklı çeşitleri ile her türlü ihtiyaca cevap verecek kapasiteye sahiptir.


Dünya literatürünü yakinen takip eden teknik kadromuz ile firmamız, inovatif yaklaşımı en üst seviyede bir kapı üreticisidir. NFPA Yangın standartlarına uygun çözümleri ile BS-ASMT standartlarına haiz malzeme kullanımına dayalı yaygın kapısı ve şaft kapakları üretimindeön saflarda yer almaktadır. Firmamızda bilgisayar destekli makine parkuru ve deneyimli üretim kadrosu ile toplam kalite yönetimini benimsenmiştir.